Odpowiedzią na ciągle rosnące ceny energii elektrycznej!

Ekolenergia dostarcza kompleksowe komercyjne instalację fotowoltaiczne dla firm do 50 kWp jak i przemyśle systemy PV o mocy powyżej MWp

Projektujemy wykonujemy i przyłączamy do sieci energetycznej kompleksowo systemy fotowoltaiczne dbając o optymalizację korzyści naszych klientów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu, nadzorze oraz realizacji fotowoltaicznych systemów dla firm, zapewniamy naszym klientom najwyższej jakości realizację, w oparciu podzespoły sprawdzonych producentów PV zarówno paneli fotowoltaicznych, inwerterów oraz całej infrastruktury towarzyszącej.

Nasza firma koncentruje się na indywidualnym podejściu do każdego klienta . Analizujemy jego zapotrzebowanie oferując system dla niego optymalny z punktu widzenia opłacalności i czasu zwrotu inwestycji.

Ekolenergia podchodzi kompleksowo oferując nie tylko elementy systemu fotowoltaicznego ale również wszelkiego rodzaju wymagane prawem zabezpieczenia przeciw pożarowe czy też przepięciowe, odgromowe zabezpieczające funkcjonujące maszyny i urządzenia klienta.

Firmy korzystające z naszych usług nie tylko mogą obniżyć koszty energii elektrycznej ale również korzystnie wpływają na stan środowiska naturalnego co pokazuje ich samych jako odpowiedzialne i nowoczesne podmioty w oczach swoich klientów i kontrahentów.